ART / Oil paintings / Oil painting 12121348
nr 1212 1348
Erik Cedervall
(1923-2013), Sverige
Erik Cedervall (1923-2013), Sweden. "Cité Universitaire" Paris, Signerad 1950. Oil on canvas, 40x32,
OIL PAINTING, "Cité Universitaire" Paris, Signerad 1950. Olja på duk, 40x32
Erik Cedervall, Swedish artist, born 1923, dead 2013.
SEK 100
Monday October 22 2018
at 18:29:27
22/10 18:21:39